Teksti suurus:
A A A

Vändra sprint 2024

31.01.2024
Vändra sprint toimub tänavu 1.-2. märtsil. 
Võistlusest võtavad osa neljaliikmelised nais-, mees-, või segavõistkonnad: neli võistlejat + esindaja. Kontrollpunktides ning postkastides tuleb täita erinevaid ülesandeid. Ülesannete valikul on lähtutud sellest, mida peab oskama, et ennast ja teisi ekstreemsetes oludes aidata. Lisaks on vaja ülesannete lahendamiseks meeskonnatööd ja nutikust.

Võistkonnad saavad registreeruda elektrooniliselt kodulehel www.vändrasprint.ee (võistkonna nimi, rada (roheline/punane), malev, kontakttelefon ja e-mail) või e-mailile reg@vändrasprint.ee 14. veebruariks.

Punane rada on mõeldud täiskasvanutele. Punasel rajal on võistkonna suurus neli võistlejat + esindaja. 
Punase raja mandaat 01.03.2024 õhtul 18.00-19.00 Põhja-Pärnumaa vallas.

Roheline rada on mõeldud kõigile, ka lastele alates 12.eluaastast. Rohelise raja võistkonnad liigitatakse eraldi tüdrukute, poiste ja segavõistkondadeks. Rohelise raja alaealiste võistkonnal peab olema kaasas täiskasvanud esindaja. Täiskasvanute võistkonnal, kes osaleb rohelisel rajal ei ole esindajat vaja. Rohelise raja esindaja võib olla mitme võistkonna peale üks ja esindaja ei ole võistkonna liige. Võistkonna suurus on neli inimest. 
Rohelise raja mandaat 02.03.2024 hommikul kell 08.00-09.00 Põhja-Pärnumaa vallas. Rohelise raja võistkondadel on võimalik tulla kohale eelmise päeva õhtul. Ööbimise tagab korraldaja.

Lisainfo: www.vändrasprint.ee