Teksti suurus:
A A A

VÄNDRA SPRINT 2020 algab mõne tunni pärast

28.02.2020
Vändra ümbruses võib sellel nädalavahetusel kohata kaitseliitlasi, naiskodukaitsjaid, kodutütreid ja noorkotkaid, sest täna õhtul antakse start võistlusele VÄNDRA SPRINT 2020. Osalejad võistlevad ühel kahest rajast, kas punasel ehk pikemal ja raskemal või rohelisel ehk lühemal ja kergemal rajal. Tuleb läbida kontrollpunkte ja lahendada ülesandeid. Punase raja võistlejad alustavad täna õhtul ja rohelise raja võistlejad liituvad võistlusega laupäeva hommikul.
"Seekordne Vändra Sprint on järjekorras kümnes," sõnas võistluse üks korraldajatest Kristo Sinivee. "Esialgu oli õppuse eesmärk viia läbi väljaõpet vaid Kaitseliidu Vändra rühma liikmetele, kuid aastatega on võistlus hoogu kogunud ja kasvanud juba üle-eestiliseks ürituseks," lisas ta.
 
28. veebruaril stardib punasele rajale 11 võistkonda. 5 võistkonda Kaitseliidu malevatest ja 6 teistest organisatsioonidest. 29.veebruari hommikul liitub 9 võistkonda noorkotkaid ja kodutütreid.
 
Lõpujooksule on võimalik kõigil soovijatel kaasa elama tulla laupäeval  kell 17 Vändra alevi parki. Autasustamine toimub Vändra kultuurimajas Korbe malevkonna aastapäeva tähistamise raames.
 
Foto Kristjan Prii