Teksti suurus:
A A A

Pärnakad saavutasid Poolas esimese koha

06.06.2017
Mai viimasel nädalavahetusel tuli Pärnumaa maleva võistkond Poolas Wolominis toimunud laskevõistlusel rahvusvahelises arvestuses esimesele kohale. Üldises pingeras platseerus esindus aga teisele positsioonile.
Võistlus koosnes üheksast alast, millele lisandus täiendavalt veel granaadivise. Võistkonnad võtsid mõõtu nii püstolite, automaatite, jahirelvade kui kuulipildujate laskmises. Lisaks tavapärasele harjutustele hinnati täpset silma ning kiiret reaktsiooni practical-laskmises.
 
"Meeskondlikult suutsime hoida päev läbi head vormi, mistõttu suuri eksimusi sisse ei tulnud, kuigi paar relva ei tahtnud mõne meie mehe käes üldse töötada," kommenteeris jõukatsumist Pärnumaa võistkonna liige nooremleitnant Riivo Liin, kes oli möödunud aastasel võistlusel teise kohaga eestlastest individuaalselt parim. Tänavu sai selle au kolmanda kohaga endale lipnik Teet Vaar.
 
Kokku osales võistlusel seitsekümmend kaheksa neljaliikmelist võistkonda. Pärnumaa malevat esindasid kaitseliitlased Riivo Liin, Teet Vaar, Ivo Kivisaar ja Priit Avarmaa.

Tekst: Karri Kaas