Teksti suurus:
A A A

Nädalavahetus Läänemaal

11.10.2017
7. oktoobri hommik Sepa-Jaani talus, Läänemaal. Kell on 9:30 ja esimesed Lääne Maakaitseringkonna teavitusega tegelevad kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad on kohale jõudnud. Õige pea on algamas teavitusalane koolitus.
Laupäeva esimene tund algas kell 10:00. Koolitajad üritusturundusagentuurist Event Factory rääkisid ürituse korraldamisest – ideest kuni teostuseni, juhtisid tähelepanu mitmetele detailile, mis võivad algajal üritusekorraldajal märkamata jääda. Teema lõpetuseks saime planeerida oma ürituse, ettevõtte jõulupeo.

Järgnevalt said sõna Kaitse Kodu! peatoimetaja Karri Kaas ja tegevtoimetaja Asso Puidet. Nende ülesandeks oli osalejatele selgitada meediaplaani eesmärki ja selle olulisust eduka teavituskampaania läbiviimises. Osalejad said planeerida Pärnumaa maleva poolt korraldatava jao kontrollõppuse Sookoll teavitust. Häid ideid tuli kõigilt õppureilt.

Õhtu viimaseks ülesandeks jäi välja mõelda reklaamklipp Sookollile, mida järgmise päeva hommikul üheskoos planeerima hakati.

Pühapäeva hommikul rääkis Pärnumaa maleva teavituse ja tsiviil-sõjalise koostöö spetsialist Jaanus Mehikas, kuidas valmistuda reklaamklipi filmimiseks, millist eeltööd teha, et aega maksimaalselt ära kasutada.

Peale plaanide paika panemist ja ajagraafiku valmimist läksime üheskoos oma reklaamklipi ideed realiseerima. Tulemust saab loodetavasti õigepea ka sotsiaalmeediakanalitest näha.

8. oktoobri pealelõuna Sepa-Jaani talus, Läänemaal. Just on lõppenud koolitus ja uute teadmistega laetud kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad alustavad oma koduteed.