Teksti suurus:
A A A

Militaarajakirja Kaitse Kodu! värskes numbris

10.01.2018
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  uue aasta esimeses numbris palju huvitavat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitse huvilisele.
Ajakirja käesoleva väljaande põhiloos küsib erioperatsioonide väejuhatuse ülem kolonel Ühtegi, mis saab siis, kui tavapärane sõjapidamine ei toimi. Lisaks tutvustab Kaitseliidu Kirde maakaitseringkonna veebel Margus Soodla esemeid, mida üks reservväelane peab õppekogunemisele kaasa võtma, endine sõjaväediplomaat Enn Tupp annab ülevaate Läti vabatahtlikust riigikaitseorganisatsioonist Zemessardze ning Toomas alatalu räägib kodusõdade tuhast tõusvast rahust.

Peale selle vaatame, mis on peidus Taanis düünide vahel, millise arengu on läbi teinud tankid alates I maailmasõjast kuni tänase päevani, kus jookseb Eestimaa piir ning kuidas talvel looduses ellu jääda.

Kaitse Kodu! 2018. aasta esimese numbri videolugu Kaitseliidu Youtube’i kanalil keskendub esemete ja varustuse tutvustamisele, mis kutsutu ise õppekogunemisele kaasa peab võtma.

Ajakiri leitav nii veebis kui malevates. Kel pole mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.

Kaanefoto: Aivar Kroonmäe