Teksti suurus:
A A A

Malevapealiku pühadetervitus

22.12.2020
Head kaitseliitlased! Üks aasta hakkab jälle otsa saama ja uus on kohe-kohe ukse taga. Aasta 2020 on olnud täis ootamatusi, tühistamisi ja ärajäämisi, aga ka uusi võimalusi ja ülesandeid. Me kohaneme uue olukorraga, oleme paindlikud ja läheme julgelt vastu uutele väljakutsetele.
Õppekogunemine Kevadtorm 2020 sai teoks ilma Lääne maakaitseringkonna kaitseliitlasteta. Viimasel hetkel leidsid aset muudatused ka õppuse Orkaan toimumise osas. Küll aga on andnud kaitseliitlased panuse tervishoiukriisi lahendamisse. Kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad on olnud toeks Terviseametile, Politsei- ja Piirivalveametile, Häirekeskusele  ja teistele partneritele. Täna olen ma kindel, et ühes koostööpartneritega suudame me lahendada iga kriisi – püstitada ühised eesmärgid ja nende suunas liikuda.

Need on minu kolmandad jõulud Kaitseliidu Pärnumaa maleva pealikuna. 2021. aasta toob uued väljakutsed ka minu teenistusse, ma lähen kooli ja jätkan tööd teistel ametikohtadel. Olen uhkusega olnud Pärnumaa maleva pealik, rõõm on teha koostööd motiveeritud ja teotahteliste vabatahtlikega. Mul on hea meel anda tegusa ja toimiva maleva juhtimine üle kolonelleitnant Tõnu Miilile.

Ma soovin kõigile rahulikke pühi ja head uut aastat!


Kolonelleitnant Rasmus Lippur
Kaitseliidu Pärnumaa maleva pealik