Teksti suurus:
A A A

Malev andis Raba tänaval asuva lasketiiru rendile

01.06.2016
Eile, 31. mail allkirjastasid Kaitseliidu Pärnumaa maleva pealik kolonelleitnant Tõnu Miil ja OÜ S-Arms tegevjuht Priit Paulus rendilepingu, mille alusel antakse malevale kuuluv raba tänava siselasketiir S-Arms´i kasutusse.
„Kaitseliitlased saavad lasketiiru edasi kasutada kolmapäeviti ja neljapäeviti, teistel aegadel on tiir S-Arms`i kasutuses,“ sõnas Miil, “tähtis on, et sihtotstarbeliseks kasutamiseks rajatud hoonet ka võimalikult palju kasutatakse. Tänu meie partnerile saab Raba tänaval asuvat lasketiiru hakata kasutama ka linnarahvas.“

Priit Pauluse sõnul saab huviline külastada Raba 1a asuvat siselasketiiru reedest teisipäevani kella 12-st kuni 20-ni. „Planeerime lähiajal lasketiiru avada kõigile huvilistele. Võimalik on laskmas käia nii oma varustusega, kui ka instruktori juhendamisel õppida meie moona ja relvaga,“ lisas ta.

„Meie instruktorid on sõjaväelise tausta ja turvaoperaatori kogemustega, kes on kvalifitseeritud läbi viima relva – ja laskeõpet. Neil kõigil on mitmekesised ning pikaajalised kogemused sõjalistelt operatsioonidelt ja rahvusvahelistest turvafirmadest kriisipiirkondades,“ sõnas S-Arms`i tegevjuht Priit Paulus.

Paulus usub, et lasketiiru hinnakiri on kasutajasõbralik: „Näiteks, kui tahad oma püstoliga tund aega tiirus lasta, siis maksab see 8 eurot.“ Täpsemat teavet lasketiiru kasutamise ja koolituste kohta leiab S-Arms`i kodulehel aadressil www.s-armsestonia.com.

OÜ S-Arms annab väljaõpet turvaoperaatoritele, kes tegutsevad kriisipiirkondades, riigiasutustele, turvfirmadele ja seadusekuulekatele inimestele.