Teksti suurus:
A A A

Korbe malevkonna laskevõistlusel selgitati välja parimad üheteistkümnel võistlusalal

05.10.2022
Oktoobri esimesel nädalavahetusel toimus Korbe malevkonna laskevõistlus. Võisteldi kompleksvõistlusel ja parimad kuulutati välja ka eraldi aladel.
Võistlusel lasti automaadist AK-4, M14 vintpüssist, püstolist H&K USP ja siledaraudsest jahipüssist. Lisaks sai end proovile panna granaadi täpsusviskes ja AK-4 salve laadimises. Noorte relvad olid veidi erinevad, lisaks võistlesid nad tulepulgaga tule tegemises.
Võistluse täiskasvanute üldarvestuses saavutas parima tulemuse Kikepera malevkonna liige Priit Avarmaa, kes oli kiireim salvelaadija ning stabiilselt kõrgetel kohtadel kõigil laskmisaladel.
AK4 täpseim oli Kristjan Pahk, test 3 kõrgeimad punktid kogus Bjorn Haruoja. Alade võitjad olid veel USP püstolist laskmises Toomas Juksaar, USP taktikalises laskmises Peeter Mitrofanov jahipüssist laskmises Rando Köster ja granaadiviskes Kšristo Sinivee.
Noorte üldarvestuse esikolmikus olid Silver Juksaar Noorte kotkaste Mere rühmast, Kaur Konrad Tamm Audru rühmast ja Elis Kristen Vaher Jaagupi Karudest. Juksaar oli parim õhupüssi laskmises, Tamm lõkke süütamises ja M16 vintpüssist laskmises ning Andreas Ollo M14 laskmises.

Võistluse tulemused