Teksti suurus:
A A A

Kikepera malevkonna kodu sai avatud

18.05.2016
Möödunud laupäeval avati Tihemetsas õppuse Läänetorm tuules Kaitseliidu Pärnumaa maleva Kikepera malevkonna värskelt renoveeritud kodu.
Kaitseliidu Pärnumaa maleva pealiku kolonelleitnant Tõnu Miili sõnul ei võetud Kikepera malevkonna hoone renoveerimist ette ainult kaitseliitlaste huvidest lähtudes, vaid silmas peeti ka kohaliku kogukonna vajadusi.

„Malevkonna pealikku ootab ees suur töö, et see maja kogukonda teenima hakkaks, ning samuti lasub tal ka vastutus“ sõnas kolonelleitnant Miil.

„Ka teised Pärnumaa maleva malevkonnad ootavad oma kodusid. Kui me näeme, et see maja siin hakkab elama, siis saame hakata mõtlema ka teiste malevkondade kodude peale“ lisas ta.

Ka Kaitseliidu ülem brigaadikindral Meelis Kiili rõhutas oma pöördumises, et maja peab teenima ikkagi inimesi.

„Kui see maja hakkab teenima, siis saadab see hea sõnumi kogu Kaitseliidule ning annab stardipaugu, et me saame mujal ka hakata rohkem tähelepanu pöörama malevkonna kodudele,“ lausus Kaitseliidu ülem.

 Hoone avasid sümboolse lindilõikamisega Kikepera malevkonna pealik lipnik Kristjan Pahk ning Saarde vallavanem Andres Annas ja selle õnnistas sisse malevkonna kaplan Arvet Ollino.