Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu Pärnumaa maleva pealiku jõulutervitus

22.12.2017
Käes on jõuluaeg ja aastani 2018 jäänud loetud päevad. Need pühad jäävad minule Pärnumaa maleva pealikuna viimaseks, küll aga mitte Pärnumaa maleva liikmena. Aasta 2017 on peagi läbi saamas ja maleva elutempo tavapärasest rahulikum, lõppeva aasta eesmärgid täidetud ning aeg teha järeldused.
Ma tunnen uhkust meie maleva üle ning mul on heameel jätta uuele pealikule tugev malev. See on meie kõigi ühine töö. Iga aktiivne kaitseliitlane on malevale hindamatu väärtusega. Meie ühine kaitsetahe on kaitsevõime alus ning annab Pärnumaa elanikele kindluse, et oleme kaitstud.
 
Oma pere ja kodu kaitsmine on kõigile kaitseliitlastele tähtis, aga iga õppusel veedetud päev on võetud lähedaste arvelt. Tänan kõiki lähedasi, kes toetavad oma kaitseliitlastest pereliikmeid ning teadke, et oma toetusega olete andud suure panuse riigikaitsesse.
 
Pärnumaa malev ei ole üksi ning meil on häid partnereid kellega koos riigikaitsesse panustame. Riigikaitse on kõigi ühine pingutus, mida tuleb koostöös pidevalt arendada. Vaid üheskoos suudame vastu seista mistahes kriisile.
 
Soovin rõõmu ja ilusat pühadeaega igasse kodusse ning julgeid ettevõtmisi 2018. aastal.
 
Tõnu Miil
kolonelleitnant
Pärnumaa maleva pealik