Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu Pärnumaa maleva 98. aastapäev

12.10.2016
1918. aasta 11. novembril lõppes maailma tollase ajaloo suurim ja ohvriterohkeim sõda, Esimene maailmasõda. Samal päeval astus avalikkuse ette okupatsiooniaegse omakaitse varjus organiseeritud Kaitseliit.
Täna, 98 aastat hiljem, tähistame Kaitseliidu Pärnumaa maleva 98. aastapäeva 10. detsembril Pärnu Kuursaalis algusega kell 18:00. Osalema on oodatud Pärnumaa maleva ja eriorganisatsioonide liikmed koos kaaslasega.

Osalemiseks tuleb ennast registreerida enne 30. novembrit ja tasuda osalustasu. Osalustasu saab tasuda sularahas maleva korrapidajale või ülekandega Kaitseliidu kontole (pangarekvisiidid leiab kutse lõpust). Peale osalustasu tasumist loetakse kaitseliitlane või eriorganisatsiooni liige automaatselt registreerituks.  Osalemine kaitseliitlastele ja eriorganisatsiooni liikmetele maksab 5 €.

Õppusele minnes jääb kodu pereliikme võrra tühjemaks. Tahame tänada kõiki perekondi ja lähedasi, kes toetavad meid Kaitseliidu tegemistes, kes peavad hakkama saama ilma ema, isa, lapse, vanavanema, abikaasa või elukaaslaseta, kui me õppustel oleme. Tänu märgiks saab iga Kaitseliidu ja eriorganisatsiooni liige aastapäevapeole kaasa võtta ühe kaaslase ilma osalustasu tasumata.

Kindlasti palume registreerimisel teada anda, kas osaletakse üksi või koos kaaslasega, et teaksime arvestada külaliste arvuga.

Riietusstiil on mõõdukalt pidulik.

Lisainformatsioon e-maili aadressil ergo.vaskekaitseliit.ee.

 
Tõnu Miil
kolonelleitnant
Pärnumaa maleva pealik

 
 
Pangarekvisiidid
Saaja: Kaitseliit
Arvelduskonto/IBAN: EE461010022002422007
BIC: EEUHEE2X
Viitenumber: 62020100083
Selgitus: AASTAPÄEV, osaleja ees- ja perekonnanimi, kaaslase ees- ja perekonnanimi