Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! värskes numbris

20.06.2018
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  värskes numbris palju huvitavat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitse huvilisele.
Kooskõlas Võidupüha suurema tähistamisega Tallinna Lauluväljakul on ajakirja viienda numbri fookuses pisut enam ka Kaitseliidu Tallinna malev, mistõttu teeme lähemalt tutvust maleva pealiku kolonelleitnant Toomas Väliga, heidame pilgu parameedikupraktikale Koplis ning uurime, mis toimub Männiku lasketiirus.
 
Lisaks vaatame tagasi meie ajaloo suurimale õppusele Siil 2018 ning selle raames naiskodukaitsjate poolt läbi viidud evakuatsiooniõppusele, täpsusrelvade arengule 1990. aastail ning soomusmasinate arengule Vabadusõja ajal.
 
Kaitse Kodu! 2018. aasta viienda numbri videolood Kaitseliidu Youtube’i kanalil viivad koormusmatkama Järvamaale, tutvustavad Eesti vormi lugu aastatel 1917-1940 ning selgitavad, mis see TCCC tegelikult on.
 
Ajakiri leitav nii veebis kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.
 
Pilt: Kadri Paomees