Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! värskes numbris

26.04.2018
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  neljandas numbris palju huvitavat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitse huvilisele.
Kevadise ajakirja fookuses on kaitseväe ja Kaitseliidu suurõppus Siil 2018, mistõttu vaatame, kuidas maskeerida nägu ning uurime, millega on kõige parem pärast seda maskeeringut maha võtta. Samuti tuletame meelde ohutustehnika reegleid ning proovime toidupakist vähe erilisemaid roogi välja võluda.
 
Lisaks räägib politoloog Toomas Alatalu rohelistest mehikestest ja uustulnukatest, reservmajor Mehis Born kirjutab, kuidas kaitseliidust sai II maailmasõja ajal taaskord Omakaitse ning tunnustatud fotokunstnik Danel Rinaldo õpetab mobiiliga ägedamaid pilte tegema.
 
Kaitse Kodu! 2018. aasta neljanda numbri videolugudes Kaitseliidu Youtube’i kanalil saab näha, kuidas maskeerida nägu ning millega on kõige parem seda maskeeringut maha võtta.
 
Ajakiri leitav nii veebis kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.
 
Pilt:
KK! 4_2018 KL – Alex Ots