Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! teises numbris

20.02.2020
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2020. aasta teine number pakub lugemisrõõmu nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värske ajakiri heidab pilgu talvisele üleelamiskursusele meediku perspektiivist, vaatab millistest käepärastest vahenditest ja kuidas lihtsa vaevaga tuld teha ning tutvustab kamraadide embleeme.

Lisaks jätkab kaitseväe erioperatsioonide väejuhatuse ülem kolonelleitnant Margus Kuul džihaadi eri tahkude lahkamist, Kaitseliidu kooli inimressursi arendamise õppesuuna juhtimistreener-instruktorning Taive Saar mõtiskleb inimkeskse juhtimise üle ning Eesti lennundusmuuseumi direktor Mati Meos võtab ette reaktiivlennunduse.

Samuti uurime koostöös Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse välispoliitikaajakirjaga Diplomaatiaga, kuidas kujunes välja vastaseis Iraani ning lääne vahel ja mis sellest kõigest veel saada võib.

Kaitse Kodu! teise numbri videolugudes teeb ajakiri lähemalt tutvust parameediku kotiga, lööb kaasa Valgamaa noorte võistlusel Valge Välk ning külastab Patarei vanglat. Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.
 
Pilt:
KK 2_2020
Autor: Mehis Born