Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! neljandas numbris

05.05.2020
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2020. aasta neljandas number palju põnevat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värske ajakirjas kirjutab Kaitseliidu ülem brigaadikindral Riho Ühtegi, mida tähendab Kaitseliidu liikmeskonna audit ning miks on nüüd käes paras aeg hakata seda organisatsioonis läbi viima.

Veel heidab ajakiri pilgu peale kaitseliitlaste tegemistele koroonakriisi ohjamisel, eelnimetatud olukorrast tingitud valeinfopandeemiale ning „sõjarahva“ loomise eesmärkidele ja telgitagustele Venemaal.

Lisaks tutvustab Kaitseliidu Saaremaa maleva pealik kolonelleitnant Gunnar Havi oma kodumalevat, riigikaitseõpetaja major Kalle Kõlli jagab oma kogemust Elva Gümnaasiumist ning Eesti lennundusmuuseumi direktor Mati Meos jätkab lennunduse ajaloo tutvustamist.

Jätkub ka koostöös Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse välispoliitikaajakirjaga Diplomaatia valminud artiklisari, milles sel korral on juttu Ukraina kasakatest ning nende mõjust sealsele sõjapidamisele.

Kaitse Kodu! neljanda numbri videolugudes teeb ajakiri lähemalt tutvust parameediku kotiga, kõnnib Põrgupõhja metsavennaradadel ning õpetab jaotelgi moondamist.Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.