Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! kolmandas numbris

22.03.2019
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2019. aasta kolmas number pakub lugemisrõõmu nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värskes ajakirjas jagab MTÜ Vaba Ukraina üks asutajatest Sven Salumets muljeid oma hiljutisest visiidist Ukrainasse ning tutvustab mõningaid reforme, mida riik on sunnitud olnud seal viimastel aastatel läbi viima.

Lisaks jätkab Kaitseväe luurekeskuse ülema asetäitja Eerik Heldna sõjaväeluure tagamaade lahkamist, politoloog Toomas Alatalu selgitab Moldovas toimuvat ning ajaloolane Anna Rinaldo räägib, mis oli Vabadussõja võidu võti.

Samuti vaatab ajakiri, millised kiivrid on olnud kaitseliitlaste käsutuses vimmase kolmekümne aasta jooksul, kuidas jõudsid Volvo „kutsikad“ Eesti kaitsejõududesse ning  mida ette võtta siis, kui tahaks süüa teha, aga priimus on koju ununenud.

Kaitse Kodu! kolmanda numbri videolugudes külastame kurikuulsa „Hundi“ koobast Poolas, vaatame millega maskeerida nägu ning jagame soovitusi alustavatele sõjasportlastele. Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.