Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! esimeses numbris

11.01.2019
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2019. aasta esimene number pakub lugemisrõõmu nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värske väljaande peateemaks on linnalahing ehk võitlus asutatud punktis, mis muutub järjest aktuaalsemaks, kui vaadata tänapäeva maailma julgeolekuolukorda ning suuremaid käimasolevaid relvakonflikte.

Lisaks uurib Kaitse Kodu!, kas kaitseliitlik eelhäälestus mõjutab kuidagi ajateenistust, millised on kiivri alternatiivsed kasutusvõimalused ning milline Iraani šahhi mõte sai endale Austria kuue?

Samuti vaatab ajakiri, kuidas arenesid käsirelvad kahe suure ilmasõja vahel, kes on lahingutes karastunud mehed parimas varustuses, mis peitub ÜRO toidupaki sees ning millised on tuleviku täpsusrelvad?

Kaitse Kodu! esimese numbri videoloos vaatab üleelamisinstruktorist Kaitse Kodu! foto- ja videotoimetaja veebel Kristjan Prii, mis peitub ÜRO rahuvalvajate toidupakis. Peale selle külastab Kaitse Kodu! tegevtoimetaja Asso Puidet Ungari sõjamuuseumit. Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.