Teksti suurus:
A A A

Valgelt Laevalt tuli kaksikvõit Pärnusse

06.04.2015
Kiigepühade ajal Läänemaal Martna ja Kullamaa valla territooriumil toimunud patrullvõistluse Valge Laeva punase raja (23 km) kaksikvõit läks Pärnumaale.
 
Esikoha noppis ära Korbe malevkonna Vändra võistkond koosseisus Peedu Perner, Hannes Reinup, Kristo Sinivee ja Tõnis Tetsmann. Teine koht läks Aruvälja meestele ning auväärsele kolmandale kohale tuli Tallinna maleva Kalevi malevkond.

Kollasel rajal (19 km) olid tüdrukute arvestuses parimad Läänemaa tüdrukud, poiste arvestuses Haapsalu linna noormehed ja kõige tublimad daamid Naiskodukaitse arvestuses olid enamuses Kasari lõunakaldalt.

Rohelise raja (13 km) esikoht läks Kärdla kodutütardele.

Seekordset jõukatsumist jäid iseloomustama keeruline maastik ja rasked ilmastikutingimused. Loomulikult aga ei küündinud see kuidagi varjutama Valge Laeva patrullvõistluse põhilist fenomeni - ühises võistlusruumis toimetavad edukalt kõrvuti Kaitseliidu liikmed organisatsiooni kogu spektri ulatuses -  noorkotkad ja sõjakooli kadetid , naiskodukaitsjad ning võitlusgruppide liikmed, kodutütred ja vanemohvitserid.