Teksti suurus:
A A A

Pärnakad olid muhu karikal edukad

31.10.2014
Oktoobri viimasel nädalavahetusel toimunud laskevõistlusel Muhu karikas 2014 saavutasid Pärnumaa maleva kaitseliitlased kõrgeid kohti. Priit Avarmaa tuli snaipriklassis esimesele kohale ning Toomas Juksaar kolmandale.

„Kõige keerulisem osa võistluse juures oli viimane harjutus, kus tuul keeras peaaegu üheksakümne kraadi peale,“ ütles võistkonna esindaja Juksaar. „Õnneks saime paar nädalat enne jõukatsumist trenni teha ka muutuva tuulega, mis lisaks heale laskemoonale ning tublile koostööle meile edu tõidki,“ lisas ta.

Peale snaipriklassi (optiline sihik) oli võistlusel veel täpsusküttide klass (lahtise kirp-sälk ja dioptersihikuga) ning snaiper+ MAGNUM klass (optilise sihikuga kuni 8,6mm kaasa arvatud WinMAG .300, WinMAG .338).
 
„Võistlus jättis meile väga hea mulje,“ võttis Juksaar võistluse kokku. „Nii toitlustus, majutus kui korraldus oli suurepärased,“ kiitis ta lõpetuseks.

Muhu karika laskevõistluse läbiviijaks on Saarema malev. Võistluse eesmärgiks tõsta kaitseliitlaste, jahimeeste ning laskesportlaste laskeoskuse taset ning selgitada välja parimad laskurid.