Teksti suurus:
A A A

OSCE Ukraina erimissioon

25.04.2014
OSCE-l on avatud järjekordne kutse Ukraina erimissioonile lisainimeste leidmiseks
OSCE-l on avatud järjekordne kutse Ukraina erimissioonile lisainimeste leidmiseks (nõuded ja töökirjeldus)  http://www.osce.org/employment/vacancies/116711 Monitoring officer'ide kohad on üle Ukraina http://www.osce.org/employment/vacancies/116711ja ja sinna vajatakse väga erinevate oskuste ja kogemusega inimesi, alates julgeolekuekspertidest ja lõpetades heade läbirääkimisoskustega inimestega.
 
Kokku vajatakse praegu vaatlejateks 200 lisainimest missioonile, mille mandaat kehtib 21. septembrini k.a (võimalusega hiljem uuendada).
Avalduste esitamise tähtaeg on 5. mai k.a ja kõik tingimused on samad, mis varasemas kutses. Eelmises voorus kandideerinute taotlused kehtivad endiselt.
Kutset võib levitada oma ametkonnas ja huvilistele. Teadmiseks, et missioon võib edaspidi laieneda veelgi (kokku kuni 500 vaatleja ja eksperdini).
 
Kandideerimine toimub elektroonilise keskkonna kaudu, mis on pakkumiste juures, inimesi oodatakse missioonile kohe.   
Eksperdid valib ja kogu lähetusega seotud logistika korraldab OSCE. Samuti rahastab OSCE kõik lähetamisega seotud kulud 125.- EURi päevas, mille sees on majutus, päevarahad ja majanduskulud. Lisaks maksab OSCE edasi-tagasi lennupiletid. Vajalik taustainfo International Seconded Mission kohta http://www.osce.org/node/70273
 
Kandideerimine toimub OSCE on-line keskkonnas individuaalselt, aga palume huvilistel enne kandideerimist võtta ühendust Välisministeeriumi personaliosakonna spetsialisti Liis Poolaga liis.poola vm.ee