Teksti suurus:
A A A

Malevapealiku jõulutervitus

23.12.2016
Aasta 2016 on läbi saamas ning peagi  on ukse ees  jõulud ja aastavahetus. Pühadeaeg on aeg endale ja oma lähedastele, aeg hindamiseks kuhu ja kellega olen jõudnud ning mille poole tahan edasi püüelda. Kiire elutempo juures jääb sageli märkamata kaaslased ja toetajad, kellega koos ühiste eesmärkide poole liigutakse.

Ka Kaitseliidu Pärnumaa malevas on elutempo tavapärasest erinev. 2016. aasta õppused on läbi ja 2017. aasta väljaõppeni on jäänud veel pisut aega ehk on hetk järelemõtlemiseks, märkamiseks ja tänamiseks.

Ma olen tänulik kõigile vabatahtlikele, kes leiavad aja ja võimaluse osalemiseks Kaitseliidu tegemistes. Kaitseliitlaste ja kaitseväelaste kaitsetahe on meie kaitsevõime alus ning annab Eesti elanikele kindluse, et Eesti on kaitstud.

Meile on oluline oma pere ja kodu kaitsmine. Ma tänan kõiki peresid, kes toetavad oma lähedaste osalemist Kaitseliidu õppustel. Pere ja sõprade toetus kindlustab meie tagala.

Riigikaitse on kõigi ühine pingutus, mida tuleb kõigi koostöös arendada. Mul on hea meel, et Kaitseliidu Pärnumaa maleval on häid partnereid, kellele me saame kindlad olla ja kellega koos me oleme tugevad.

Soovin kõigile rahulikke jõule  ja jõudu uuteks pealehakkamisteks 2017. aastal.
 
Tõnu Miil
kolonelleitnant
Pärnumaa maleva pealik