Teksti suurus:
A A A

Kaitseliit 100 ideekonkursil osalemine

02.10.2014
Kaitseliit kuulutab välja juubeliürituste ideede konkursi, millest kutsume osa võtma kõiki kaitseliitlasi, naiskodukaitsjaid, noorkotkaid ja kodutütreid. Ootame mõtteid, milliseid üritusi 100 juubeli aastal korraldada, kuidas nendeks juba varakult valmistuda, kes mida teha võiks.
2018.aastal tähistame Eesti Vabariigi 100 aastaseks saamist. Koos Eesti riigiga saab 100 aastaseks ka meie oma Kaitseliit.
Tähistamaks seda juubelit sisukalt, väärikalt ja uhkelt peame hakkama 2018.aastaks valmistuma juba täna.  Juubeliüritused peaksid toimima läbi kogu 2018 aasta, tehes Kaitseliidu ja meie inimesed nähtavaks kõikjal Eestis.
Selleks kuulutame välja juubeliürituste ideede konkursi, millest kutsume osa võtma kõiki kaitseliitlasi, naiskodukaitsjaid, noorkotkaid ja kodutütreid. Ootame mõtteid, milliseid üritusi 100 juubeli aastal korraldada, kuidas nendeks juba varakult valmistuda, kes mida teha võiks.
Välja võib pakkuda kõige julgemaid mõtteid filmiseriaalist kuni võtmehoidjani. Ei maksa ka liigselt muretseda sõnastamise või vormistamise pärast: kui idee on hea, arendame seda koos edasi.
Soovin kõigile kõrget mõttelelendu ja aktiivset kaasalöömist, sest Kaitseliidu 100. aastapäev on meie endi teha!   
 
Meelis Kiili
brigaadikindral  

Tekkinud ideed edastada e-kirjana aadressile lauri.larmkaitseliit.ee MHK 07NOV2014.