Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu Pärnumaa maleva õnnitluskaardi kujundamise konkurss

Kestvus: 23.05.2017 - 31.08.2017 12:00
Kaitseliidu Pärnumaa malev kuulutab välja õnnitluskaardi kujundamise konkursi. Konkursile ootame õnnitluskaardi kujundusi, mida Kaitseliidu Pärnumaa malev saab trükkida postkaardile ja saata oma liikmetele kõrgete ümmarguste sünnipäevade puhul. Kaardi kujundus peab olema seotud Kaitseliidu ja/või Pärnumaa malevaga. Konkursi eesmärk on leida Pärnumaa maleva liikmete väärikaks meelespidamiseks parimad õnnitluskaardid. Konkursist on osa võtma oodatud KÕIK.
Konkursi tööde esitamise tähtaeg on 31. august 2017.

Kontakt ja lisainfo: Jaanus Mehikas, Kaitseliidu Pärnumaa maleva teavituse ja tsiviil-sõjalise koostöö spetsialist, jaanus.mehikaskaitseliit.ee, tel 717 9547.

****

Konkursil osalemine – tingimused ja nõuded
 
  • Kaardi suurus peab olema A5 (210 x 148 mm).
  • Kaardi kujundus võib olla digitaalne (pdf, png, jpg …) või joonistatud/maalitud paberile.
  • Kujunduses võib Kasutada kõiki tehnikaid (foto, pliiatsid, kollaaž …).
  • Iga osaleja võib esitada kuni 8 kaardi kujundust.
  • Konkursil osaleja vastutab, et kaardi kujunduse autorõigused kuuluvad töö esitajale.
  • Konkursil osaleja annab õiguse kasutada oma kujundust Kaitseliidu Pärnumaa maleva õnnitluskaardil.
  • Konkursil osaleja annab loa Kaitseliidu Pärnumaa malevale vajadusel kujundust täiustada (nt lisada maleva logo, lisada vanuse jne).
  • Oma kaardi kujundus tuleb saata jaanus.mehikaskaitseliit.ee või tuua Pärnumaa maleva korrapidaja kätte, Pikk 20, Pärnu. Kindlasti lisada kujunduse juurde autori nimi ja kontaktandmed.
 
Konkursi auhinnad
 
Žürii valib konkursil osalenud töödest välja 8 parimat (võivad olla kõik ühe autori tööd või erinevate autorite tööd), millest tehakse maleva õnnitluskaardid.

Konkursi preemiafond on 400 eurot.
 
Konkursi tulemuste teatamine

Žürii teeb oma otsuse septembri kuu jooksul, võitjatega võetakse ühendust ning tulemused avalikustatakse maleva kodulehel ja Facebook´i lehel.