Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu päevad 2014 Võrumaal, Kurgjärve spordibaasis.

02.07.2014
15.08-17.08.2014 Kurgjärve spordibaas, Rõuge vald, Võrumaa. 

Osalevad Kaitseliidu ja Naiskodukaitse liikmed koos peredega.
Majutus ja toitlustus
Ööbitakse kaasavõetud telkides, malevapealiku otsusel Kaitseliidu telkides. Väikeste lastega vanemad ja pered saavad ööbida kämpingutes või spordibaasi siseruumides, vajadus ära märkida malevas registreerudes!
Toitlustamine on organiseeritud Kurgjärve spordibaasis, toitlustuse tagab MTÜ Nõmme spordiklubi.
Maleva poolt organiseeritakse ühistransport Kaitseliidu suvepäevadele.
Suitsetamine ja grillimine on lubatud ainult selleks ettenähtud kohtades. 
Osalejate registreerimine
Registreerimise liikmetele ja nende peredele tagab malevkond kuni 20.07.2014.a ning malevkond esitab osalejate nimekirja maleva korrapidajale maili teel aadressile: korrap_parnumaa kaitseliit.ee.

Iga liikmest osaleda soovija võib ennast registreerida ise maleva korrapidaja juures Pikk 20, Pärnu või korrapidaja telefonil 7179 549.
Osalemiseks tuleb ära märkida osalejate ees- ja perekonna nimed, vanus ja kontakttelefoni number ja isikud kes, soovivad ööbimist kämpingutes või siseruumides. 
Võistlused
Võistlusarvestuse koond koostatakse järgmistest võistlustulemustest: 1) malevate etteasted, 2) mälumäng, 3) male, 4) võrkpall, 5) paintball, 6) õhupüssist laskmine, 7) laskejooks, 8) köievedu.
Võistluste õiglaseks läbiviimiseks on määratud käskkirjaga peakohtunik.
Võistlusjuhenditega saab tutvuda maleva staabis.
Spordivõistluste võitjatele on ette nähtud auhinnad ja karikad. Võistlustulemuste alusel selgitakse välja Kaitseliidu päevade üldvõitja. 
Meelelahutus
Kaitseliidu päevade programmis esineb 15. augustil ansambel „Nukker kukeke“ ja seejärel mängib tantsuks muusikat diskor. 16. augustil esineb ansambel „Bad Orange“ seejärel mängib tantsuks muusikat diskor Aivar Havi.
16.augustil etendab Commedia OÜ lastele etendust „Piip ja Tuut“
Laste programmi Kaitseliidu päevade ajal korraldab Võrumaa malev. 
Pesemis- ja suplemisvõimalused
Kurgjärve spordibaasis on kasutada dušid. Lisaks on kasutada välikäimlad.
Kurgjärve spordibaasile kuuluvat saunakompleksi on võimalik kasutada vastavalt eelnevale kokkuleppele laagriülemaga. Sauna kompleksi kasutamiseks koostatakse graafik, mis määratakse loosimise tulemusel.
Kurgjärve spordibaasi territooriumil asub ujumiseks sobiv järv. Ohutuse eest ujuma minnes vastutavad ujujad ise! 
Kohapeal on avatud puhvet, kus müüakse kergemaid eineid, maiustusi, karastusjooke ja alkoholi. Kerget alkoholi (õlu ja siider) müüakse vaadist, taskukohase hinnaga kogu programmi vältel. Liigselt alkoholi tarvitanud isikutele alkoholi ei müüda!
 
NB! Relvi, koduloomi ning halba tuju mitte kaasa võtta!