Teksti suurus:
A A A

Ekströmi marss tuleb taas!

09.01.2017
Millal? 4.veebruaril 2017, start kell 09:00.

Kus? Alguspunkt Kolga mõisa ees.

Mis? Kolm erineva pikkusega marsruuti, mis on kõik ringikujulised. Marsruudid on pikkustega 30 km, 17km ja 8,5km. Sel korral on valikut rohkem ja see võimaldab osaleda ka palju enamatel inimestel kui seni.
Matkarajad kulgevad metsaradadel, väikestel külateedel ja loodusradadel. Ükski rada ei kulge läbimatus looduses, kuid samas on liikumist kaunis Lahemaa looduses veelgi enam kui eelmistel kordadel ning asfalti palju vähem. Pikim rada läbib kõige muu hulgas nii Hara raba ajaloolist viinateed, kui ka Viru raba loodusrada. Keskmine ja väike rada Viru rabasse ei ulatu, kuid kaunist Lahemaa loodust pole neil seetõttu vähem.

Kõik rajad on tähistatud ristmikel noolekestega ning registreerimisel saavad kõik osalejad all laadida täpsed marsruutkaardid.

Osaleja leiab igalt matkarajalt mitmeid lõkkekohti, kus sooja saada ning jalgu puhata. Lisaks pakutakse kõigile osalejatele Kolga koolis sooja ja suppi. Kõik matkarajad läbivad Kolga kooliõue.

Stardipaigas Kolga mõisas toimub ka Front-Line Eesti näidislahing.

Jooksev lisateave on nähtav ka näoraamatus: https://www.facebook.com/events/1822555781292177/

Lisainfo telefonil +372 55634030 või infoestlander.org

TOETAJAD – Ka sel korral toimub Ekströmi marss tänu mitmete organisatsioonide ja ettevõtete toetusele kui ka paljude inimeste vabatahtlikule tööpanusele. Meie toetajad on lisaks MTÜ Estlander töökatele inimestele ka Kuusalu vald, Kolga kool, Kolga mõis, Näkiallika tööriistamuuseum, Raudsilla puhkekeskus, Iisaka talu ja Frontline Eesti.

KOSTÜÜMIPREEMIA! Kes aga innukam ja vapram on, sel soovitame riietuda Vabadussõjaaegsesse riietusse, kasvõi relvamulaazhi kaasa tirides. Sest parimale kostüümile on ka sel aastal väärikas auhind!

SELFIVÕISTLUS! Lisaks kostüümipreemiale on meil ka selfipreemia! Matkaja, tee endast matka ajal vahva selfi ja postita see Ekströmi marsi Facebooki lehele: https://www.facebook.com/events/1822555781292177/

TOITLUSTAMINE – Korraldaja tagab kõikidele osalejatele sooja joogi matka vältel ja toitlustamise lõunasupi näol Kolga koolis.

PARKIMINE – Parkimine on korraldatud Kolga mõisa (stardi- ja finišipaik kõikidele marsruutidele) juurde rajatud tasuta parkimisalal.

OHUTUS – Nagu eelmistelgi aastatel on liikvel ohutuspatrullid, mis vajadusel ka „langenud” võitlejaid ootealale viivad. Meditsiiniteenistus on tagatud kõikidele osalejatele kogu marsi vältel.

KOHAD – Siin all on kaardilink kõikide marsruutidega. Kaardil on tähistatud ka kõik olulisemad punktid teel. Raja läbimine algab Kolga mõisa juurest (kaardil märgitud punase matka-ikooniga). Kui avaneval kaardil näed punkt- või joonmärke, siis klikka neile, et näha nende selgitust:

http://kaart.delfi.ee//?bookmark=1d8416485d2c2da76313e21a4a52e383

KOHTUME RAJAL!

Pärnumaa maleva liikmetel registreerida MHK 20.01.2017 aleksei.vistunovkaitseliit.ee (nimi, allüksus, distants ja transpordivajadus).